KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12144561
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hus vid havet linoleumsnitt löst blad träsnitt
-
3193 Träsnitt
Kolorerat, Staffan Hallström (1914-1976), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:55
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:14
-
3384 Träsnitt
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:13
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hus vid havet linoleumsnitt löst blad träsnitt
-
3193 Träsnitt
Kolorerat, Staffan Hallström (1914-1976), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:55 -
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:14 -
3384 Träsnitt
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:13